Шуруп
Шуруп
Шуруп
Шуруп
Логотип
Балка
МЫ НА ДРУГИХ САЙТАХ
Металлисты - это самый развитой и передовой класс, и никто не может отрицать, что это и есть передовой отряд всего пролетариата
ПрАТ Завод МК і МО

Підприємство було засноване в 1955 році як Ремонтно-механічний завод для обслуговування будівельної індустрії. За півстолітню історію він пережив реконструкцію і став приватним акціонерним товариством

ПрАТ "Завод МК і МО" спеціалізується на випуску будівельних металоконструкцій, металлоформ для виробництва ЗБ-виробів, бурових вишок і основи до них, веж стільникового зв'язку, нестандартного обладнання.
На території заводу площею 5 гектарів зручно розташовуються виробничі, офісні та и складські приміщення, що дає можливість досягти найбільш раціонального використання виробничих і трудових ресурсів. Потужності заводу дозволяють виготовляти металоконструкції будь-якого призначення і різної комплектації, з урахуванням всіх побажань замовника.

У виробництві використовуються тільки якісні матеріали і комплектуючі, як імпортних,так і кращих вітчизняних виробників.
Вся продукція виготовляється у суворій відповідності з кресленнями марки КМ і КМД, згідно з чинними ДСТУ, ДБН, ГОСТ. На заводі в наявності великий перелік технічної документації, існує дві лабораторії: хімічна, механічна. Для виготовлення всієї номенклатури завод має дозволи, сертифікати.
ПрАТ "Завод МК і МО"  має можливість здійснити доставку готових металоконструкцій в будь-яку точку України  власним автотранспортом. Організаційна структура, професіоналізм колективу та виробничі потужності дозволяють оперативно і якісно виконувати замовлення, як серійні, так і за спеціальними проектами, відповідно до технологічних і технічних вимог замовників.

Завдяки впровадженню нових технологій і вдосконалення виробництва ПрАТ "Завод МК і МО" постійно розширює номенклатуру своєї продукції, підвищує її якість.
З 1992 року завод спеціалізується по випуску сухопутних і морських вишок для глибокого буріння, а також основи під них і укриттів. В Україні, Росії, Туркменістані та В'єтнамі видобувають газ і нафту, використовуючи бурові вишки та основи нашого виробництва.
Дисципліна, висока кваліфікація і професіоналізм робітників, потужний інженерно- технічний потенціал, жорсткий контроль на всіх етапах виробництва сприяють дотриманню високої якості продукції. Наші фахівці завжди готові надати консультаційну допомогу і допомогти замовнику у здійсненні найбільш оптимального вибору. Завдяки стабільно високій якості, широкому асортименту, дотримання термінів поставок, зразковою культури обслуговування і гнучкій системі цін, продукція заводу користується попитом у будівельній та нафтогазовидобувній промисловості України, країн СНД і далекого зарубіжжя, у приватних підприємців і населення.

Новини
Продукція
Портфоліо
Акціонерам
Контакти
Про компанію
На главную
Украина промышленная
УКРАИНА ПРОМЫШЛЕННАЯ
Ассоциация Дия
АССОЦИАЦИЯ ПРЕДПРИЯТИЙ "ДИЯ"
Машпорт
МАШПОРТ
Карта Чернигова
КАРТА ЧЕРНИГОВА
Строительный портал
СТРОИТЕЛЬНЫЙ ПОРТАЛ
Стройка
СТРОЙКА БИЗ
Промпортал
ПРОМПОРТАЛ
Укрстрой
УКРСТРОЙ
Маркет ЮА
МАРКЕТ ЮА
Бизнес-Инфо
БИЗНЕС ИНФО
Сварка
Металлоконструкции
Газорезка
Металлоконструкции